Movies
Ratings
249
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 5.0
Turner & HoochRated ★ 3.5
102 DalmatiansRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 1.0
Sister ActRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 5.0