Movies
Ratings
381
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 0.5
A Moment to RememberRated ★ 1.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 0.5
VolcanoRated ★ 0.5
OnceRated ★ 1.0
School of RockRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 0.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 1.0
Dancing QueenRated ★ 0.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 0.5
Pulp FictionRated ★ 0.5
SunflowerRated ★ 1.0
GhostRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 0.5
Public EnemyRated ★ 0.5
The TerminatorRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 0.5