Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 2.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
LavaRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0