Movies
Ratings
151
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 1.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0