Movies
Ratings
25
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0