Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0