Movies
Ratings
50
Dances with WolvesRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Dangerous MindsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
The God of CookeryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0