Titles you rated
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5