Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0