Movies
Ratings
366
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0