Movies
Ratings
423
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
RunRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5