Titles you rated
NightcrawlerRated ★ 5.0- Homo ExamineRated ★ 4.0
GoldRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
OfficeRated ★ 0.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
The ThingRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0