Movies
Ratings
328
A Company ManRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 2.5
The Brothers BloomRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
CashbackRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5