Titles you rated
Another RoundRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ArgylleRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0