Movies
Ratings
51
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
TedRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0