Titles you rated
GoldieRated ★ 4.5
Kinky BootsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Secret ZooRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 0.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5