Movies
Ratings
139- Spring In My HometownRated ★ 3.5
Anger ManagementRated ★ 1.5
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The EelRated ★ 4.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 5.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.5
If You Were MeRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.0
Girls' Night OutRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Dangerous MindsRated ★ 3.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Die BadRated ★ 4.5
Death ProofRated ★ 3.0