Movies
Ratings
80
The HostRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Queen of WalkingRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5