Movies
Ratings
288
AvatarRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
BURN·ERated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0