Titles you rated
Ant-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 3.0