Movies
Ratings
630
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
American HoneyRated ★ 4.0
BabelRated ★ 4.0
MinariRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.5
Wolf CreekRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The LiarRated ★ 2.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Re-encounterRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 3.0
#realityhighRated ★ 3.0