Movies
Ratings
266
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
ShineRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.0