Movies
Ratings
409
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
AntichristRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5
Luckiest Girl AliveRated ★ 4.0