Movies
Ratings
247
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Army of DarknessRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Me, Myself & IreneRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0