Movies
Ratings
35
The Invention of LyingRated ★ 1.5
Man in LoveRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
The ClosetRated ★ 2.0
DolittleRated ★ 1.5
HerRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 2.5