Movies
Ratings
295
AnastasiaRated ★ 3.0
Over the HedgeRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0