Movies
Ratings
84- Take OffRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0