Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Shall We DanceRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5