Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 1.5
Take PointRated ★ 2.0
Swing KidsRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Dirty GrandpaRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0