Movies
Ratings
105
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 1.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
StardustRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0