Movies
Ratings
54
The Blind SideRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0