Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 1.0
If OnlyRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 1.0
AquamarineRated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0