Movies
Ratings
57
Project ARated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Shoot 'Em UpRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0