Movies
Ratings
78
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
BambiRated ★ 4.0
Lady and the TrampRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0