Movies
Ratings
44
AssassinationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 1.5
InceptionRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0