Titles you rated
AquamanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0