Movies
Ratings
32
I Am LegendRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0