Movies
Ratings
133
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0