Movies
Ratings
118
If OnlyRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Color of NightRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.5
AdoreRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Young AdamRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 2.5