Titles you rated
Little WomenRated ★ 1.0
Start-UpRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 5.0