Titles you rated
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5