Titles you rated
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 2.5
DreddRated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0