Titles you rated
The CoreRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
High Plains DrifterRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0