Titles you rated
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5