Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 1.0