Titles you rated
Finding Mr. RightRated ★ 5.0
Red Riding HoodRated ★ 3.5
Jennifer's BodyRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
LovelaceRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Intimate EnemiesRated ★ 1.0
The UnjustRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 4.5
The FrightenersRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0