Titles you rated
About FamilyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
FallRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
GreenhouseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0