Titles you rated
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Grown UpsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0