Titles you rated
Blue StreakRated ★ 5.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Police StoryRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5