Titles you rated
Man in LoveRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 2.5